ico-tel Rezerwacja biletów: 77 433-39-52
christie3Ddolby

LISTY DO M. 5

W kinie:
4 listopada 2022
Premiera:
4 listopada 2022
Reżyser:
Łukasz Jaworski
Scenariusz:
Marcin Baczyński / Mariusz Kuczewski
Obsada:
Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Janusz Chabior, Stanisława Celińska, Jan Peszek, Maria Dębska, Marianna Zydek, Mateusz Banasiuk, Bartłomiej Kotschedoff, Aleksandra Popławska, Kosma Press
Zdjęcia:
Marian Prokop
Muzyka:
Łukasz Targosz
Kraj:
Polska
Język:
POLSKI
Czas trwania:
120 min.
3D:
BRAK
"Listy do M." powracają z 5. częścią wigilijnej opowieści. W kolejnej odsłonie zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem?

Melowi jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech, który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany. Z kolei Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. Przekonają się czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie.

"Listy do M. 5" skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak miłość, bliskość czy życzliwość, które obecnie są najistotniejsze.
facebook