W kinie:


7 krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę 2D {dubbing}

seanse 2

14:15sala I

Karolina 2D {polski}

seanse 2

15:45sala I

Uwolnić Mikołaja! 2D {dubbing}

seanse 2

15:30sala II

 

Bogowie 2D {polski}

seanse 2

17:15sala II

Głupi i głupszy bardziej 2D {napisy}

seanse 2

17:30sala I

seanse 2

19:30sala I

Saint Laurent 2D {napisy}

seanse 2

19:30sala II


Kino Cinema N 3D zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru.

 

Rezerwacja biletów:

phone icon77 433 39 52

Rezerwacja telefoniczna jest dostępna tylko dla klientów spoza Nysy.

Ceny biletów:

3d bilety
NORMLANYULGOWY
18 zł16 zł
2d bilety
NORMALNY
ULGOWY
16 zł
14 zł


Kasa czynna na godzinę przed pierwszym seansem. Zwrot zakupionych biletów
w przedsaprzedaży na 30 min. przed seansem - tylko z paragonem fiskalnym.

grupowe     GRUPY ZORGANIZOWANE

 

 sala1a rek
 zapowiedzi 01

O firmie

Kino Cinema N 3D funkcjonuje od 30 września 2011 r. Jest następcą "starego" kina Pokój, które działało od blisko 50 lat i na którym wychowało się wiele pokoleń Nysan. Kapitalny remont przeprowadzony w 2011 r. spowodował, że kino weszło w skład Cyfrowych Kin Premierowych w Polsce. Sala kinowa została wyposażona w 328 supernowoczesnych foteli oraz w najnowszej generacji ekran perełkowy. Filmy wyświetlane są w technologii cyfrowej na sprzęcie najnowszej generacji w technologii DCI 3D firmy Christie. Zamontowano nowe, cyfrowe nagłośnienie CP 500 Dolby Stereo Sr. W kinie wymieniono centralne ogrzewanie oraz zamontowano nową stolarkę drzwiową i okienną. Kino jest członkiem świeżo powstałej Polskiej Sieci Kin Cyfrowych - aktywnie wspieranej przez Polski Instytut Sztuki Filmowej w Warszawie - kierowanym przez panią prezes Agnieszkę Odorowicz oraz Stowarzyszenia Kin Lokalnych i Studyjnych.

 

 

PLAN ROZBUDOWY KINA:

Plan rozbudowy kina


Informuję o przystąpieniu do realizacji II Etapu "Modernizacji i rozbudowy Kina CINEMA N 3 D w Nysie' (dawne kino "Pokój"). W tym etapie w IV kwartale b.r . zostanie wybudowana druga sala kinowa na 151 miejsc , a w roku 2013 trzecia sala na 140 miejsc. Projekt inwestycyjny został zaakceptowany przez POLSKI INSTYTUT SZTUKI FILMOWEJ  w Warszawie jako część tworzonego w Polsce Programu "Polskich MINIPLEKSÓW" , do którego Nysa została włączona jako jedyne  ( na tym etapie) miasto w Województwie Opolskim.

 

ZOBACZ PLAN ROZBUDOWY >>>

 

W  chwili obecnej  po modernizacji kino posiada salę główna na 328 miejsc. Zamontowano nowoczesne fotele  kinowe ( koszt 200 tys zł) oraz najnowszej generacji Projektor Cyfrowy Christie DCI 3D (koszt 400 tys zł). Zamontowano również nowy perełkowy  Ekran Arkass oraz Procesor Cyfrowy Dźwięku DCP 500  ( koszt 140 tys zł).

Przygotowana jest już również w tylnej części kina mała SALA STUDYJNA (na 60 miejsc) , która w przyszłym roku (po wyposażeniu) będzie miejscem projekcji kina polskiego i europejskiego w ramach realizacji  przez Filmotekę Narodową Programu " E-CINEMA".
Kino CINEMA N 3D od września 2011r jest członkiem POLSKIEJ SIECI KIN CYFROWYCH (premierowe) objętych  patronatem PISF.

Bożena Wierdak
Dyrektor Kina
CINEMA N 3 D Nysa

 

Patronat medialny:

logotyp nysatiwi 

Reklama i marketing:

vektorkina ds

Partnerzy:

mkid grey

pisf greyfn greyspkc greyskl grey

Dołącz do nas!

 

{alt}